İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

 

FARMA DİZAYN olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız bu küresel başarıda hiç kuşkusuz çalışanımızın büyük payı var.

 

Üretim başta olmak üzere farklı sektörlerde global bir oyuncu olan FARMA DİZAYN sahip olduğu insan kaynağının, vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz,şirketimizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

 

Bu amaçla İnsan Kaynakları çatısı altındaki İşe Alım, Ücret Yönetimi, Eğitim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim,İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel ve İdari İşler  departmanları ve İK Grup Müdürleri bütünleşmiş bir şekilde çalışmaktadır. İnsan Kaynakları stratejilerinin çağın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde kurgulanması,buna yönelik uygulamaların gerçekleştirmesi,topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesi ile değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli iyileştirilmesi konularında hep birlikte çalışıyoruz.

Galeri