Hakkımızda

Hakkımızda

 

1991 yılında kurulan firmamız ,sektörde 24 yıllık deneyime sahiptir. Kuruluşunun ilk yıllarında Eczane bilişim ve teknoloji hizmetlerini  gerçekleştirmiş son 10 yılda ise Eczane Tasarım ve Uygulama Hizmetleri ile sektöre hizmete devam etmektedir.  

 

Firmamız;  edindiği tecrübeler ışığında prensip olarak  özgün tasarımlar yaparak , eczanelerin perakendecilik ve mağazacılık yapısını geliştirme çabasındadır.

 

FARMADİZAYN; Kendi bünyesinde Ahşap mobilya (Dolap,Banko,Çekmece, vs) , Modüler raflama ürünleri üretimektedir.Ayrıca Almanya ve İtalya’ dan ithal edilen ürünler ile Eczanelerin çekmece sistemleri - Eczane Robotu  ve  Eczane raf sistemleri  çözümlerini  sunmaktadır.Aynı zamanda sektörün perakendecilik ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik yenilikleri de takip etmekte ve uygulamalarını yapmaktadır.

 

FARMADİZAYN; Ürettiği ve ithal ettiği ürünler ile sunduğu çözümlerin uygulamalarını bütün Türkiye genelinde yapmakla beraber talep olan yabancı ülkelere de ihracat ve uygulama işleri yapmaktadır.

Ayrıca Türkiye genelinde ağırlıklı olarak Eczaneler yanında birçok mağaza ve inşaat projelerinin ahşap uygulama üretimini ve çözümlerini sunmaya devam etmektedir.  

 

VİZYONUMUZ; Değişen ve gelişen eczane sektörünün müşteri merkezli hizmet kalitesini arttırmak, perakendecilik anlamında fonksiyonelliğinin artmasını sağlamak, yenilikleri takip etmek ve bu bütünlük için sıra dışı fikirler ile özgün tasarımlar yapmak öncelikli vizyonumuzdur.

 

MİSYONUMUZ; Memnun müşteri yelpazesi için talepleri koşulsuz olarak gerçekleştirmek.Ürün kalitesini ve çeşidini sürekli geliştirmek, ve çözüm odaklı olmak.


Galeri